חדשות האתרקהילת פורומיםערוץ SAMPסרטוני GTAחיפוש
Avatar
התחברות מהירה
שם משתמש:
סיסמא:
חדשות ועדכונים
דמויות
הכירו את הדמויות השונות במשחק.
 
ג'וני קלביץ
קארל "סי-ג'יי" ג'ונסון (Carl "Cj" Johnson

קארל ג'ונסון המכונה סי-ג'יי הוא הדמות הראשית במשחק. קארל לאחר רצח אימו, חוזר ללוס-סאנטוס עיר הולדתו, על מנת לחפש נקמה. בדרך חזרה הוא מואשם ברצח על-ידי זוג שוטרים מושחתים. מרגע זה הוא יוצא למסע ארוך, אשר בו עליו לטהר את שמו, להחזיר את כבודו האבוד ולהשיב את השליטה ברחובות למשפחתו, גרוב סטריט.
 
בילי גריי
שון "סוויט" ג'ונסון (Sean "Sweet" Johnson)

שון מכונה סוויט והוא האח הגדול של סיג'יי. סוויט מנהיג את כנופיית הגרוב סטריט פאמילי, והוא נמצא תחת חקירה על רצח, מעורבות בעסקי הכנופיות, גניבת מכוניות ועוד. הוא אדם בעל עוצמה וכשהוא כועס אי אפשר לעצור אותו. תחילה היחסים שלו עם סי-ג'יי לא כל כך טובים (כיוון שעזב את המשפחה לטובת ליברטי-סיטי), אך בהמשך הם מסתדרים.
 
בריאן ג'רמי
מלווין "ביג-סמוק" הריס (Melvin "Big-Smoke" Harris)

מלווין הידוע בתור ביג-סמוק הוא חבר ילדות של קארל, וחבר קרוב וותיק של משפחת ג'ונסון בכלל. סמוק בעל קשרים חזקים מאוד בסאן-אנדרס. הוא הסתבך עם המשטרה, אך לעולם לא בילה בכלא יותר מדי זמן. סמוק הוא "הביג בוס" בלוס-סאנטוס, ויעשה הכל בשביל עוד מנת כבוד.
 
בריאן ג'רמי
לאנס "ריידר" ווילסון (Lance "Ryder" Wilson)

לאנס הידוע בתור ריידר הוא אדם בעל אופי קצת משוגע בלשון המעטה. הוא לרוב לא שותף לענייני הכנופיה וכל מה שקשור לעסקים, עקב שימוש קבוע בסמים. הוא אמנם נראה נמוך וחלש, אך לא כדאי להתעסק איתו. למשל באחת מהמשימות הוא מראה לחנות פיצה מה הוא חושב עליה, לאחר שזאת מחקה את הגראפיטי שלו. ריידר מראה אי כבוד לסי-ג'יי עקב בריחתו לליברטי-סיטי ותמיד יורד על איך שהוא נוהג. בנוסף הוא מנסה להכניס את הסמים לתחום הכנופיה בניגוד להנחיות של סוויט.
 
בריאן ג'רמי
קנדל ג'ונסון (Kendl Johnson)

אחות
 
בריאן ג'רמי
סיזר ויאלפנדו (Ceasar Vialpando)

סיזר הוא בחור שמקועקע מלמעלה ועד מטה. הוא בן דוד של קאטלינה, ויוצא עם אחותו של קארל, קנדל. סיזר בעל אובססיה למכוניות גנובות ומירוצי רחוב, וחבר ותיק בכנופיית הוואריוס לוס אצטק. כבוד אצלו זה דבר שיש לכבד, ולכן הוא מתחבר מהר מאוד עם קארל, ועוזר לו בשעת צרה.
 
בריאן ג'רמי
ג'פרי "או-ג'י לוק" מרטין (Jeffery "OG Loc" Martin)

ראפר
 
בריאן ג'רמי
פרנק טנפני (Frank Tenpenny)

מאלק הוא חבר בחבורת ה-Uptown Riders, כנופיית אופנוענים בעלי קשר עיסקי עם אליזבתה. מאלק מוכר לנו ע''י ג'ים, והוא עוזר לג'וני במהלך משימותיו. במקרי צרה מסויימים מאלק ידע להופיע ברגע הנכון. הוא בעל אופי חזק ולא מפחד להיכנס מדי פעם לקרב יריות עקוב מדם.
 
תומאס סטאבס השלישי
אדי פולאסקי (Eddie Pulaski)

תומאס סטאבס הוא איש קונגרס, הצריך את ג'וני בשביל שיטפל עבורו בכמה עבודות שחורות. סטאבס מאופיין כלוקח את הדברים בקלות ובהומור. בנוסף הוא יודע לגמול לג'וני על מעשיו, וכמו כן הוא בין היחידים שהצליחו להוציא מג'וני חיוך לאורך כל המשחק.
 
בריאן ג'רמי
ג'ימי הרננדז (Jimmy Hernandez)

ניקו בליק הוא הדמות הראשית מהכותר GTA IV, אך בכותר זה הוא דמות משנית ביותר. ניקו בליק הוא מהגר ממזרח אירופה, בעל עבר אנונימי ומפוקפק. בעקבות הבטחותיו של בן דודו רומן, ניקו משתכנע ומגיע לעיר החירות, הלא היא ליברטי-סיטי, במטרה להתחיל חיים חדשים. כאשר ניקו מגיע, הוא מגלה שעיר החירות, היא המקום הכי גרוע בכל אמריקה. לאחר לא הרבה זמן ניקו מקבל מושג על המשמעות האמיתית של "החלום האמריקאי" ומבין כי "דברים לא יהיו שונים כאן" אחרי הכל.